Contact

Op zoek naar meer informatie over Regio Noord-Limburg? Of bent u benieuwd naar wat we voor uw organisatie kunnen betekenen? Laat het ons weten.

Programmamanagers

Programma Ondernemen en innoveren

Ivo Gerits - i.gerits@venlo.nl

Programma Vitaal en gezond 

Daniëlle Damoiseaux - danielle.damoiseaux@peelenmaas.nl

Eric de Maeyer - e.de.maeyer@bergen.nl

Programma Toerisme en recreatie

Nicole Rongen - nicole.rongen@beesel.nl

Programma Ruimte

Luc van Doesum - luc.van.doesum@peelenmaas.nl

Programma Veiligheid

Winand van der Kooij - winand.van.der.kooij@venray.nl

Programma Mobiliteit en logistiek

Tom Jacobs - tom.jacobs@trendsportal.nl

Programma Energie

Bas van den Akker - b.vandenakker@venlo.nl

Placeholder for Roos 7 programmas compleetRoos 7 programmas compleet

Neem contact met ons op

Bezoekadres
Brightlands Campus Greenport Venlo
Campusgebouw Villa Flora, box 162
Villafloraweg 1, 5928 SZ Venlo

Postadres
Postbus 3434, 5902 RK Venlo

E: info@rn-l.nl

Placeholder for ContactContact

Het laatste nieuws in uw mailbox?

Schrijf u in voor onze digitale nieuwsbrief.