Contact

Op zoek naar meer informatie over Regio Noord-Limburg? Of bent u benieuwd naar wat we voor uw organisatie kunnen betekenen? Laat het ons weten.

Programmamanagers

Programma Ondernemen en innoveren

Climmy Roefen - c.roefen@horstaandemaas.nl

Programma Vitaal en gezond 

Eric de Maeyer - e.de.maeyer@bergen.nl

Programma Toerisme en recreatie

Oonagh Mooi-van Leeuwen - o.vanleeuwen@gennep.nl

Programma Ruimte

Gert-Jan Boeijen - g.boeijen@gennep.nl

Programma Veiligheid

Inigo Beeker - i.beeker@sequ.nl

Programma Mobiliteit en logistiek

Tom Jacobs - tom.jacobs@trendsportal.nl

Programma Energie

Lieke Raaijmakers-Potten - l.potten@venlo.nl

Placeholder for Roos 7 programmas compleetRoos 7 programmas compleet

Neem contact met ons op

Bezoekadres
Brightlands Campus Greenport Venlo
Campusgebouw Villa Flora, box 162
Villafloraweg 1, 5928 SZ Venlo

Postadres
Postbus 3434, 5902 RK Venlo

E: info@rn-l.nl

Placeholder for ContactContact

Het laatste nieuws in uw mailbox?

Schrijf u in voor onze digitale nieuwsbrief.